طرح و نصب پنجره

مراحل نصب

بهترین زمان جهت نصب

در و پنجره های یو پی وی سی

در ساختمان های نوساز هنگامی است که عمده عملیات ساختمانی به پایان رسیده و ساختمان در حال رنگ آمیزی است.


در طول مراحل نصب عملیات زیر باید انجام پذیرد :

1. تراز کردن پنجره ها در سه محور

X , Y , Z2. تقسیم کردن فاصله بادخور پنجره از هر 43. پیچ کردن پنجره ها به جداره ها و فریم انتظار4. عایق کردن و درزگیری پنجره ها با فوم و سیلیکون5. نصب شیشه و رگلاژ کردن پنجره ها به نحوی که پنجره ها به راحتی باز و بسته شوند6. نصب دستگیره ها و کاورها و پوشش های مربوط به لولا و ...
مراحل بازسازی

در پروسه تعویض و بازسازی در و پنجره هاي قدیمی با

در و پنجره های دوجداره

در منازلی که افراد در آنها ساکن هستند نیازمند تمهیداتی است که از هر گونه ناراحتی برای ساکنین خانه و آسیب به وسایل جلوگیری کند. همچنین احتیاج به تیمی حرفه ای و با دقت دارد تا روند نصب بدون خطا و آسیب پابان پذیرد.

برای این کار نیاز است وسایل خانه تا فاصله 2 متر از نزدیک پنجره ها دور شوند. جمع کردن قالی های نزدیک به پنجره ها نیز باعث افزایش سرعت نصب می شود. دیوارهای نزدیک و دیگر قسمت هایی که امکان جابه جایی ندارند پوشانده شده و یا توسط ابزار مخصوص این شرکت محافظت می گردند.

بعد از مرحله آماده سازی، برش در و پنجره های قدیمی انجام میشود. این عمل بدون هیچ آسیبی به بنای ساختمان انجام می شود. قسمت داخلی قاب پنجره بریده شده و پاکسازی می شود.

مرحله بعد، نصب در و پنجره های جدید می باشد که مشابه نصب در حالت نوسازی می باشد. در این مرحله در پنجره های جدید نصب شده و دور در و پنجره ها تماماً با مواد آب بندی مناسب پر می شود به طوری که کاملاً مانع ورود هر گونه آب، هوا، گرد و خاک و صدا می شود.


نگهداری

پنجره های یو پی وی سی

1. برچسب های روی پروفیل را بلافاصله پس از نصب جدا نمایید، در غیر این صورت در اثر تابش آفتاب خشک شده و جدا نمی شود و یا اثر چسب روی پروفیل باقی می ماند.

2. سطح پروفیل را با یک محلول پاک کننده ناساینده تمیز نمایید تا پنجره های شما همیشه تمیز و درخشان و بدون خط وخش باقی بماند.

3. قطعات فلزی داخلی و بیرونی باید مرتب، تمیز و عاری از گرد و غبار شوند. با یک روغن رقیق بصورت سالیانه روغن کاری شوند و قطعات متحرک نیز پس از پاکسازی مرتب گریس کاری شوند.

4. لولاها، لاکینگ پلیت ها و قطعات متحرکباید به صورت حرفه ای از نظرسفتی پیچ ها و عملکرد صحیح بازدید شوند

5. شیارهای تخلیه آببازدید شوند تا در اثر تجمع گرد و غبار مسدود نشده باشند.

6. نوارهای آب بندیباید گرد و غبارگیری و با یک محلول پاک کننده و ناساینده تمیز شوند تا پنجره ها بهترین آب بندی را داشته باشند.